אודות

מנגנון הזדהות אחודה שמאפשר לארגון שלך לנוע במהירות המרבית,

ביעילות ותוך הגנה מלאה על המידע הארגוני.

חברת Unicloud מקבוצת Unitask מובילה את תחום ניהול הזהויות ומייצגת את הפתרונות המובילים בעולם ניהול הזהויות, בין השאר:

Okta בייצוג בלעדי  Okta הינה מובילה עולמית בתחום של ניהול משתמשים, אימות משתמשים וניהול זהויות, המדורגת במקום הראשון בריבוע הקסם של גרטנר, לשנת 2019, בתחום של IDaaS.

BetterCloud   המספקת שכבה נוספת במערך ניהול הזהויות בארגון ומסייעת בניהול האינטראקציה של העובדים עם מערכות המידע הארגוניות.

HYPR המספקת פלטפורמת אימות שמטרתה לבטל את הצורך בסיסמאות וסודות משותפים עבור לקוחות, עובדים, ספקים ושותפים ברחבי הארגון ועוד.

הפתרונות אותן מייצגת Unicloud, עוזרים ללקוח להגדיר מחדש את חשיבות הזהות הארגונית של עובדים, לקוחות ושותפים, משפרים באופן דרמטי את יעילות ניהול המשאב האנושי ומחזקים את מעטפת אבטחת המידע, בהתאמה לצרכים הארגוניים המשתנים ולמאפייני הטכנולוגיה.

השירות ש-Unicloud מעניקה באמצעות צוות של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, מאפשר ללקוחות ליהנות ממגוון היכולות הרחב של המוצרים.

בין לקוחות בארץ נמנים: נטפים, חברת החשמל, מרוול, קבוצת DSP, סייברארק, סיטרה, ורוניס ועוד.

הטכנולוגיה משתנה ומתחדשת במהירות.

המוצרים של Okta מאפשרים לארגונים להיות בקדמת הבמה הטכנולוגית בכל רגע נתון, וליהנות מיעילות מרבית ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

חדשות

אירועים

Okta Workflows for efficient and automated identity processes

האזינו ל-  Webinar בנושא Okta Workflows  ולמדו כיצד לפשט אוטומציה של תהליכים עסקיים ולאפשר התאמה אישית של תהליך ה- workflow , תוך התממשקות למגוון רחב של פתרונות, כגון:  Box, Slack, Salesforce ועוד.

Customer Identity panel 2020

בימים אלו בהם המעבר של חברות e-commerce לעולם הדיגיטלי שודרג ממעמד של Nice to have ל Must have  ועדיף כמה שיותר מהר, כדאי להאזין לפאנל ייחודי בו נשמע מנסיונם של מנהלים

Passwordless Webinar

איך נדע שאתה זה אתה, גם ללא סיסמה? האזינו ל – Webinar בנושא אימות זיהוי ללא סיסמה ואימות רב גורמי (MFA)