אודות

banner

פתרון בעיות Security בעולם מבוסס Identity

מעטפת שירותית אידיאלית לארגון המודרני

חברת Unicloud מקבוצת Unitask מתמחה בתחום ניהול הזהויות הדיגיטליות – התחום שאנחנו רואים כאתגר מספר 1 בכל הקשור לאבטחת מידע בענן. זוהי פסגת העץ, ולא במקרה הוא מוגדר כיום כ-Identity First. הפתרונות שלנו מטפלים הן בסוגיות השייכות ל-Workforce Identity Cloud והן ל-Customer Identity Cloud.

ב-8 השנים האחרונות אנחנו מייצגים את הפתרונות המובילים בעולם ניהול הזהויות, כולל HYPR, Teleport, Beyond Identity, Kandji והדובדבן שבקצפת – Okta. יתרה מכך, אנחנו Elite Partner  של Okta בישראל +  Service Delivery Partner של החברה.

בידינו ניסיון עשיר בעבודה עם ארגונים גדולים בארץ ובחו"ל, כולל Siemens, Marvell Technology, MGM Resorts, חברת החשמל, שטראוס גרופ, SimilarWeb ו-AppsFlyer.

המסר העיקרי שלנו הוא זה: אבטחת מידע לא חייבת לבוא על חשבון פרודוקטיביות. אפשר גם וגם ובאופן קל, אוטומטי, בטוח ופשוט מאי-פעם. איתנו הארגון שלכם יוכל לנוע במהירות המרבית תוך הגנה מלאה על המידע הארגוני ויוכל לפתור באופן אידיאלי בעיות Security בעולם מבוסס Identity.

אנחנו מספקים מעטפת שירותית מקיפה כולל הטמעה מהירה ותמיכה שוטפת ומלאה. השירות שלנו ניתן באופן אישי לחלוטין, בהתאמה אישית מלאה ולאחר אפיון מלא ובהתאם ל-Use Cases ול-Scenarios הספציפיים בארגון ומאפייני הטכנולוגיה שלו. כל זאת במטרה לטפל בבעיה האמיתית ולא רק בסימפטומים שלה.

 

הצוות המיומן שלנו מורכב מאנשים טכניים שמגיעים עם כל ההסמכות המתקדמות ומאנשי מכירות, שירות ו-customer success. הלקוחות שלנו יודעים שכאשר הם צריכים מענה – יש להם מענה והם יודעים היכן בדיוק למצוא אותו. כל ארגון זוכה לקבל יחס אישי לחלוטין מהגורמים הרלוונטיים בתוך Unicloud מולם הוא מתנהל בשוטף. 

BEST SERVICE

אנשי השירות שלנו נמצאים עבורך

אירועים

Okta Workflows for efficient and automated identity processes
האזינו ל- Webinar בנושא Okta Workflows ולמדו כיצד לפשט אוטומציה של תהליכים עסקיים ולאפשר התאמה אישית של תהליך ה- workflow , תוך התממשקות למגוון רחב של פתרונות, כגון: Box, Slack, Salesforce ועוד.
לחץ כאן
Customer Identity panel 2020
בימים אלו בהם המעבר של חברות e-commerce לעולם הדיגיטלי שודרג ממעמד של Nice to have ל Must have ועדיף כמה שיותר מהר, כדאי להאזין לפאנל ייחודי בו נשמע מנסיונם של מנהלים
לחץ כאן
Using Identity to Scale for Tomorrow's Technology
ניהול זהויות מול לקוחות שותפים וספקים
לחץ כאן
Passwordless Webinar
איך נדע שאתה זה אתה, גם ללא סיסמה? האזינו ל – Webinar בנושא אימות זיהוי ללא סיסמה ואימות רב גורמי (MFA)
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם