TELEPORT - מהיר יותר בטוח יותר

שלל ארגונים נאלצים להתמודד מול אתגרי אבטחה וניהול מידע מתקדמים, בין היתר כיון שסביבת העבודה מבוזרת, נעזרים בשלל טכנולוגיות חדשות וכדומה.

TELEPORT מעניקה מענה לגניבת נתונים, מסייעת להתמודד בצורה יעילה נגד פישינג, תופעה שמאיימת על כולם, וזאת ע"י שימוש בזהות אמתית, כך שמונעים גישה זדונית עבור כל סוג של שירות שמחובר לתשתית הגלובלית. 

01

למה להשתמש בTELEPORT?

גישה לתשתית זהות מקורית שנועדה לתמוך ולפשט את עבודתם של המהנדסים.

 

  • חיבור יעיל – מאפשרים למהנדסים ומגוון מכונות להתחבר בצורה מאובטחת לכל תשתית רצויה, ללא כל צורך בשירות מסורבל של VPN (העברת מידע מרשת ארגונית למשתמש קצה).
  • אימות – מהיום הראשון Teleport מוציאה מהמשוואה שימוש בסיסמאות. נוקטת בגישה שלא שומרים סודות לצד "גישת אפס אמון" בשלל מערכות ואמצעי מחשוב, כך שהמהנדסים זוכים בחוויה מדהימה וטריטוריית אבטחת המידע משודרגת באופן ניכר.
  • אישור – Teleport מהווה מקור אימות יחידי שמסונכרן עם סך התשתית. מעבר ל-RBAC (גישה לניהול הרשאות משתמשים), בקשות גישה Just-In-Time (מתן גישה מפוקחת) מבית Teleport מאפשרות להעניק ברגע האמת הרשאות נחוצות על סמך משאב או תפקיד, עובדה שבין היתר מערימה קשיים על שלל התקפות סייבר – מוציאה מהמשוואה יעדי תקיפה קבועים.
  • בדיקה – Teleport מתעדת כל משאב מקוון, חיבור, הפעלה אינטראקטיבית ואירועי אבטחה בסך סביבת העבודה. האירועים מתועדים ביומן ביקורת מובנה, עובדה שמסייעת לעקוב ולהבין מה קורה בכל נקודת זמן ואף לדעת מי אחראי.
OKTA אוקטה ישראל
02

למה להשתמש בTELEPORT?

Teleport נבנתה עבור קהל המהנדסים! מציעה קוד פתוח והיא מראש תוכננה כדי לספק גישה לתשתית הרצויה, תוך זרימה מלאה עם תהליך העבודה, מבלי לייצר האטה. בעזרת כלי יחיד, המהנדסים זוכים בגישה אחידה לשרתי לינוקס ו-Windows, אשכולות Kubernetes, מסדי נתונים ויישומי DevOps, ממש כמו AWS Management Console, CI/CD, בקרת גרסאות וניטור מתקדם בסך הסביבות הנדרשות!

OKTA אוקטה ישראל
03

זהות

מה השלב הבא?

סודות כמו סיסמאות, מפתחות ואפילו קבצי Cookie מהווים מקור עיקרי שמזין פרצות וגניבת נתונים. כמו כן, כל פתרון שמנסה להפוך את הסודות למאובטחים, לרוב רק דוחק את הבלתי נמנע.

 

עם זאת, הגישה לזיהוי מבית Teleport שונה, מצליחה להעניק מענה אידיאלי. כיצד? ברגע שמסירים סודות מהתשתית, התקפות סייבר הופכות לחסרות תועלת, פשוט כיוון שאין מה לגנוב. בנוסף, ההזדהות מבית Teleport משפרת באופן דרמטי את חווית הגישה מבחינת המהנדסים. במקום ללהטט בין מאות אישורים, כל שנדרש לעשות זה להיכנס פעם אחת ל-Teleport, באמצעות שימוש במידע ביומטרי מאובטח.

OKTA אוקטה ישראל
04

למה להשתמש בTELEPORT?

מגבשים גישה מקורית לטובת SSH, Kubernetes, מסדי נתונים, יישומים ו-Windows.

 

-SSH כידוע, SSH מהווה פרוטוקול לטובת תקשורת מחשבים שמאפשרת ליישם פעולות מרחוק לצד הליך הזדהות, וכאן נחדד שבאמצעות  Teleportמשיגים גישה מאובטחת לשרתי לינוקס.

 

Kubernetes – גישה לאשכולות Kubernetes בצורה מאובטחת.

 

מסדי נתונים – גישה נוחה למסדי נתונים כגון SQL ,NoSQL וענן.

 

יישומים – גישה לערכת הכלים של DevOps (כמו (CI/CD, לצד מינימום תהליכים ידניים, כך שמתאפשר להשקיע יותר בתכנון אסטרטגי ויישום טכנולוגי.

 

Windows – גישה לכל מארחי Windows דרך הדפדפן.

OKTA אוקטה ישראל
05

Shifting Left

שימוש בגישת Shifting Left מאיצה שלבי פיתוח ואת היכולת לספק שירותים נחוצים. Teleport היא השפה המובילה להגדרת גישה לתשתיות. בדומה לאופן שבו קודים ו-DevOps נעזרים בגישת Shifting Left, כך גם אבטחת הגישה עוברת מהפך דומה. באמצעות הקוד של Teleport, שלל התקפות סייבר מתאדות. אין סיסמאות, הגישה מנותבת ליעד יחיד ומוגדר והגישה הפרוגרמטית בלתי חדירה. מה עוד?Teleport מאפשרת לארגונים להגדיר גישה עוד לפני שלב הכניסה ובכך להשיג מענה מידי. 

OKTA אוקטה ישראל
06

עובדים עם מה שיש

Teleport מהווה קוד פתוח שמסתמך על תקנים פתוחים, כגון אישורי X.509, HTTPS, SAML, OpenID connect ואחרים. הפריסה קלה ומשתלבת בצורה חלקה עם שאר כלי העבודה.

OKTA אוקטה ישראל

בין לקוחותינו

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם