Group 17

Auth0

לתת גישה בטוחה לכולם אבל לא לכל אחד עם ה-CIAM המתקדם בעולם

חשבתם שאוקטה זה רק לעובדים? חישבו שנית. אוקטה ו-Auth0 שילבו כוחות בשביל שארגונים מודרניים יוכלו לשלב בין פרטיות ואבטחת מידע & חוויית משתמשים אינטואיטיבית וחלקה. התוצאה: Okta Customer Identity Cloud, פלטפורמת CIAM מתקדמת דרכה תוכלו לתת גישה בטוחה לכולם – אבל לא לכל אחד, לבנות מערכת יחסים חזקה עם לקוחות בלי לכתוב הרבה שורות קוד ולמקסם את שעות העבודה והפרודוקטיביות של המפתחים. באופן זה יוכל הארגון שלכם לצמוח, להגדיל רווחים, להפוך למודרני ולהיות תחרותי מתמיד.

חוויית שימוש חלקה ואינטואיטיבית למשתמשים

הפלטפורמה כוללת מספר פיצ'רים שמשדרגים באופן משמעותי את חוויית השימוש שתעניקו ללקוחות הארגון:

 

  • התחברות דרך חשבונות סושיאל – Social Login – הזדהות וקבלת גישה לפורטלים ואפליקציות הארגוניות בלחיצת כפתור דרך חשבונות סושיאל פעילים ברשתות חברתיות כמו טוויטר, לינקדאין, גוגל ופייסבוק. באופן זה המשתמשים לא צריכים להקליד שמות משתמש ו-authentication password – מה שגם מעלה באופן ניכר את שיעורי ההרשמה (registration rates).

     

  • התחברות אחת לכל האפליקציות – Single Sign On או one time authentication – כאשר המוצר של הארגון משלב אפליקציות ארגוניות שונות, המשתמשים יוכלו להזדהות פעם אחת ויחידה ולקבל גישה לכל האפליקציות בבת-אחת.
  • הזדהות ללא סיסמא – okta passwordless authentication – לקוחות יוכלו להתחבר ללא סיסמא שמהווה מקור משיכה להתקפה. על ידי eliminating passwords תשפרו גם את חוויית השימוש וגם את רמת האבטחה.

יצירת אמת ארגונית אחת בכל הקשור לניהול זהויות לקוחות

הפלטפורמה מאפשרת לארגון לקבל תמונת מצב מלאה של כל המכשירים והמשתמשים במקום אחד ויחיד. באופן זה כל הקשור לניהול גישות והרשאות משתמשים הופך לישיר, פשוט בטוח יותר – וחוויית המשתמשים הופכת לאחידה.

auth0 mfa - מזעור סיכונים & מקסום חוויית משתמשים עם אימות כפול בהתאמה אישית

שימוש בפלטפורמה יעניק לכם אפשרות לאבטח את הגישה לאפליקציות הארגוניות עם פתרון של אימות כפול וחזק בהתאמה אישית – strong multi-factor authentication או passwordless mfa. באופן זה תדאגו שמי שמקבלים גישה הם רק מי שאמורים לקבל גישה, תצמצמו משטחי תקיפה, תמזערו סיכונים ותגנו על משתמשים מפני פריצות, גניבות והונאות כגון התקפות Brute Force, התקפות על סיסמאות, credential stuffing ומתקפות בוטים. 

פלטפורמת auth0 יכולה לזהות מתקפות ולעצור ניסיונות פריצה זדוניים ע"י חסימת כתובות IP ספציפיות והצגת CAPTCHA. בתוך הדאשבורד של הפלטפורמה ניתן לבחור בין אפשרויות שונות תחת הקטגוריה של attack protection, כולל:

 

  • Bot Detection
  • Suspicious IP throttling
  • Brute Force Protection
  • Breached password detection

 

עמידה מלאה בדרישות רגולציה

לא משנה מהן הרגולציות הקיימות בתעשייה הספציפית בה הארגון שלכם פועל – באמצעות Auth0 תוכלו לעמוד בדרישות שלהן היטב. 

לבנות מערכת יחסים חזקה עם לקוחות

באמצעות Okta Customer Identity Cloud יכול הארגון המודרני לבנות מערכת יחסים חזקה ויציבה עם הלקוחות שלו ולשפר את שביעות הרצון ורמת הנאמנות שלהם הודות לחוויית שימוש חלקה, בטוחה ונטולת חיכוך ויכולת להתחבר לאפליקציות הארגוניות באופן קל, מהיר ופשוט. 

ידידותית למשתמשים – וידידותית למפתחים

הפלטפורמה נוצרה במיוחד עבור הצרכים הייחודיים של צוותי פיתוח שעובדים על B2B SaaS. היא תאפשר לכם לפנות זמן רב למפתחים בארגון ולמקסם את התפוקה, ההשפעה והפרודוקטיביות שלהם הודות לאינטגרציות קלות לשימוש שיחסכו להם כתיבה של הרבה שורות קוד. באופן זה הם יוכלו להתפנות לטיפול בפרויקטים אחרים ולעסוק במה שהם אוהבים וצריכים לעשות – פיתוח. 

 

באמצעות auth0 actions המפתחים יכולים להרחיב ולבצע התאמות אישיות ל-auth0 באופן קל ומהיר דרך אפשרויות drag & drop במקום לשנות את הקוד בכל פעם מחדש ובלי צורך לאחסן את הקוד בשרתי הארגון – הכל מאוחסן בשרתי auth0. בנוסף לכך הם יוכלו לשמור טיוטות, לערוך ביקורות ולבצע בדיקות בתוך ממשק אחד ויחיד ולשמור שינויים גם מבלי ליישם אותם בפועל. 

 

אבטחת API

דרך auth0 תוכלו לאבטח תקשורת מסוג machine2machine או M2M, משמע לבצע authentication and authorization ולאבטח את הגישה ל-APIs של הארגון כאשר אפליקציות צד-שלישי שאינן קומוניקטיביות צריכות לתקשר איתו, כמו app servers, CLIs ו-daemons.  

CIAM solutions

סקאלביליות ארגונית כללית

הודות לסך כל היתרונות שלה, הטמעת הפלטפורמה במערכות הארגון תאפשר לו לגדול, לצמוח, להגדיל רווחים, לשדרג אחוזי המרה והרשמה, לשמר לקוחות קיימים – ולהפוך למודרני.  

 

בנוסף לכך, דרך פונקציית Enterprise SSO של auth0 הארגון שלכם יוכל להשיג לקוחות גדולים מתמיד. הפלטפורמה מתממשקת out-of-the-box עם מספר enterprise directories, כולל Okta, Google Workspace ו-Azure Active Directory. 

 

קלה להטמעה (ועוד יותר עם יוניקלאוד)

את פלטפורמת Auth0 קל באופן כללי להטמיע במערכות הארגון (הן on-premise והן בענן) – ועוד יותר קל, פשוט ומהיר להטמיע עם Unicloud. 

נצלו את הפלטפורמה באופן מיטבי באמצעות השילוב בין Okta & Unicloud

חברת יוניקלאוד היא ה-Elite Partner היחיד של אוקטה בישראל + היחידה שהיא גם Service Delivery Partner שלה – אנחנו Okta ישראל. איתנו תקבלו הטמעה מהירה ותמיכה שוטפת ומלאה ב-Auth0 ע"י צוות מיומן, מנוסה ומוסמך. באופן זה הארגון שלכם יוכל ליהנות מיתרונות הפלטפורמה באופן מהיר ולנצל אותה באופן מיטבי. 

אוקטה

Auth0

פלטפורמת Okta Customer Identity Cloud - משוואה שלקוחות, ארגונים ומפתחים אוהבים כאחד

בשורה התחתונה

באמצעות ה-CIAM המתקדם בעולם תוכלו להעניק חווית שימוש אינטואיטיבית למשתמשים ולאפשר להם להתחבר בלחיצת כפתור אחת מבלי להתפשר על רמת האבטחה, ועם auth0 passwordless גם ללא שימוש מסוכן ומיותר בסיסמא. B2B SaaS Enterprise sso

שאלות ותשובות Auth0:

פלטפורמת authentication and authorization לניהול הרשאות וגישות לקוחות ומשתמשים. 

מדובר באותה הפלטפורמה בדיוק לאחר שאוקטה רכשו את auth0.

בהחלט כן. הפלטפורמה ניתנת להטמעה הן On-premise והן בענן.

כן, okta passwordless היא אחת מהפונקציות העיקריות של Okta Customer Identity Cloud.

הטכנולוגיה של auth0 ניתנת להתאמה לכל ארגון ותעשייה באופן פרטני בהתבסס על הצרכים שלהם בכל הקשור לניהול גישות והרשאות של לקוחות ומשתמשים אחרים.

ניתן להעניק גישה בטוחה ללקוחות, ספקים, שותפים וגורמים חיצוניים אחרים.

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם