זיהוי התנהגות משתמשים חריגה

פתרונון אבטחת מידע

AnalytiQ

אבטחת מידע באירגון

ID-Guard - שירות חדשני מבית Unicloud

ארגונים רבים פנו אלינו בבקשה לספק מענה לאותם הצרכים בדיוק – ולעשות זאת באמצעות פתרון נוח ומשתלם יותר מאלו הקיימים בשוק. בשביל לספק להם מענה הולם בנינו את ID-Guard – שירות חדשני שמסייע לארגונים מודרניים להגן על הזהויות הדיגיטליות שלהם באופן אפקטיבי ומשתלם מבחינה כלכלית. שילבנו את הידע העשיר שצברנו והמומחיות רבת-השנים שלנו עם פלטפורמה מובילה ומתקדמת בעולם ה-Security Automation.

 

הפתרון מספק מענה מיידי ל-Use Cases העיקריים בארגון המודרני. בנוסף לכך, התכנון וההטמעה של הפתרון יבוצעו בהתאמה אישית לארגון שלכם, תוך התייחסות ל-Use Cases הספציפיים שלו – הן אלו של עובדים והן אלו של לקוחות. בנוסף לכך תיהנו מתמיכה מלאה ושוטפת מצוות מיומן ומוסמך. באמצעות השירות החדשני תזהו ותסירו איומים בזמן-אמת, תתייעלו מבחינה ארגונית ותעמדו בדרישות רגולטוריות – וכל זאת במחיר משתלם ותחרותי.

פתרונות הזדהות אחודה SSO

זיהוי והסרת איומים על זהויות בזמן-אמת + אנליזה משולשת

ארגונים רבים לא מצליחים לזהות ניסיונות פריצה בזמן ומתקשים לנהל בשקיפות את המשתמשים והגישות למידע הארגוני הרגיש שלהם. באמצעות ID-Guard תזהו ותסירו איומים על זהויות (ITDR) בזמן הטוב ביותר – זמן-אמת. תוכלו לזהות באופן אוטומטי אנומליות וחריגות במתן ההרשאות בארגון ולנתק פעילויות משתמשים בלתי-מורשות באופן מיידי.

ייעול תפעולי משמעותי + שיפור בחוויית המשתמשים

באמצעות ID-Guard תוכלו לייעל מגוון תהליכים תפעוליים בארגון. תשיגו יכולת לשחזר או לבטל (revert) שינויים אדמיניסטרטיביים בלתי-רצויים, לתקן ניסיונות כושלים לתת הרשאות גישה ולזהות רישיונות שלא נמצאים בשימוש והרשאות גישה אפליקטיביות שהמשתמש לא מנצל. תוכלו לנהל בקשות גישה באופן פשוט ונוח ולספק שירות טוב יותר לעובדים באמצעות תמיכה מורחבת ואוטומטית בפתרון בעיות משתמשים נפוצות דרך כלים כגון Slack ו-Microsoft Teams . בסך הכל כך גם תשיגו ייעול תפעולי וגם תשפרו את חוויית כלל המשתמשים – הן של לקוחות והן של עובדים. 

אבטחת מידע לעסק

עמידה מלאה בדרישות Compliance

באמצעות ID-Guard תבטיחו שהארגון שלכם מציית באופן אידיאלי לדרישות התקנים והרגולציות השונות כגון GDPR/HIPPA, ISO ו-SOC2. זאת הודות לניהול זהויות וגישות ע"י פונקציות Backup and Posture Management. יתרה מכך, כל זאת בהתאמה אישית ל-Use Cases הספציפיים של הארגון, כמו תיעוד מדויק של שינויים אדמיניסטרטיביים במערכת ושינויי גישה ומי שביצע אותם (לצורך ביקורת), גיבוי לוגים ותקנות מדיניות וניטור ופתרון שינויים שמשפיעים על כל הקשור ל-IAM Posture. 

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם