פתרונות ניהול זיהויות

AuthentiQ

באנר אתר יוניקלאוד

הזדהות ללא סיסמה​

הזדהות ללא סיסמה

סיסמא היא צורת הזדהות פגיעה, לכן היא מהווה מקור משיכה להתקפה. שימוש בסיסמאות בארגון הוא בגדר השארת פרצה לגנב – ואתם יכולים לאטום את הפרצה הזאת עכשיו. כיצד? באמצעות פתרון הזדהות חזקה ללא סיסמא המבוסס על מוצרי Best of Breed משולבים ומותאמים אישית של החברות המובילות בעולם. כך תגנו על המידע הארגוני הרגיש מפני התקפות מבוססות  Identity, התקפות  Brute Forceעל סיסמאות, התקפות Push Notifications + כל סוגי הפישינג ותבטיחו שהמשתמש לא יהווה עוד מקור לפריצה. 

 

בנוסף לכך תיהנו מפתרון הזדהות נוח – ותבטלו את הצורך להמציא ולזכור סיסמאות. יתרונות נוספים של הזדהות ללא סיסמא הם שדרוג הפרודוקטיביות של העובדים, צמצום עלויות תפעול בארגון והפחתה משמעותית של הנטל הרובץ על צוות התפעול. בשורה התחתונה, הזדהות ללא סיסמא תאפשר לכם לחסוך כסף, מאמצים וזמן עבודה ותעניק לצוות התפעול שלכם שליטה מלאה. 

גישה מרחוק

באמצעות AuthentiQ תוכלו ליצור אמת ארגונית אחת בכל הקשור לניהול זהויות ומתן הרשאות בארגון, להשיג סוף-סוף שקיפות ובקרה מלאה ולנהל את הגישה לכל האפליקציות ענן במקום אחד. בנוסף לכך תהפכו את חוויית המשתמש לאחידה משלב ההזדהות למכשיר הקצה ועד לקבלת גישה למשאב הארגוני. באופן זה תוכלו להעניק ללקוחות, עובדים ושותפים גישה נוחה וחוויית התחברות חלקה לאפליקציות הארגוניות מכל מקום ובכל זמן מבלי להתפשר על רמת האבטחה. מדובר בשילוב אידיאלי בין חוויית שימוש נוחה ו-Security ברמה גבוהה.

הזדהות חזקה

81% ממקרי הגישה הבלתי-מורשית למידע הארגוני הרגיש מתחילים בגניבת זהויות והרשאות. אתם יכולים לעשות לזה סוף ולהגן על כל המידע הארגוני הרגיש ללא כל פגיעה ביעילות ובפשטות תהליך ההזדהות. כיצד? באמצעות פתרון הזדהות חזקה המבוסס על מנגנון אימות כפול ומונחה סיכונים – Adaptive Multifactor. המנגנון מתביית על ניסיונות תקיפה, מסיר אותם בזמן-אמת ומוודא גישת גורמים מורשים בלבד. 

 

עם הזדהות חזקה תקבלו נראות ושליטה על בקשות גישה, תצמצמו משטחי תקיפה למינימום ותגנו על המידע הארגוני הרגיש מפני ניסיונות פריצה, וכל זאת בהתאם למדיניות אבטחת המידע בארגון. בנוסף לכך תאתרו ותציפו אנומליות והתנהגויות משתמשים חריגות ותקבלו התראות מפני גניבות, ניסיונות פריצה ומתקפות. באופן זה תעשו חיים קלים למנהלי התפעול ותוכלו לשלב מגוון רחב של יישומי ענן במערכות הארגוניות באופן ידידותי ופשוט ותוך הקפדה על אבטחת מידע ברמה גבוהה. 

הזדהות למערכות LEGACY

לאחר שארגון עובר לתשתית הזדהות מודרנית, ומתחיל להשתמש במנגנון הזדהות ללא סיסמא, הוא עשוי להיתקל בקשיים בהטמעת המנגנון המתקדם באפליקציות Legacy, משמע אפליקציות ארגוניות שעבר זמנן. באמצעות AuthentiQ תתמודדו עם מערכות אלו באופן אפקטיבי ותיצרו תשתית זהות מודרנית מהקרקע עד לענן, תגנו על המעבר שלכם לענן ותתמכו בו תוך התמודדות מוצלחת עם מערכות Legacy ותוכלו ליצור ולנהל משתמשים, לתת הרשאות ולאפשר הזדהות נוחה ובטוחה גם במערכות מסוג זה. 

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם