פתרונות הזדהות בענן

AutomatiQ

באנר כחול יוניקלאוד

אוטומציה בניהול הרשאות ומשתמשים

אוטומציה בניהול הרשאות ומשתמשים – Onboarding קל מתמיד

עובדים עוזבים, עובדים משנים תפקיד, עובדים חדשים מצטרפים. עם AutomatiQ תיצרו אוטומציה בכל הקשור לניהול הרשאות ומשתמשים. באמצעות האוטומציה החדשה תוכלו לקבל עובדים חדשים בקלי-קלות ולהעניק להם את ההרשאות שהם צריכים לאפליקציות הארגוניות במהירות, בנוחות ובלי בעיה – ומבלי שהם "יתקעו". כך לא תצטרכו לבזבז אף דקה מיותרת על קליטת עובדים חדשים וניהול משתמשים והרשאות בארגון. כל זאת בהתאמה אישית – ניתן ליצור אוטומציה מלאה או מערכת משולבת-תהליך. 

עובדי אבטחת מידע וסייבר

חיסכון בזמן ומאמצים למנהלי המערכת ולעובדים

לעובד החדש בכל זאת חסרה הרשאה ספציפית? אין בעיה, הוא יוכל לבקש ולקבל גישה בנוחות ובלי מאמץ דרך כלי ה-IM שבהם משתמש הארגון, כולל Microsoft Teams ו-Slack או דרך האימייל. באמצעות AutomatiQ תקצרו זמנים במתן הרשאות ותיהנו מניהול משתמשים קל, פשוט, מהיר – ולפי דרישה, תפשטו את תהליך מתן ההרשאות ותקלו הן על צוות התפעול והן על העובדים הזקוקים להרשאות. בנוסף לכך תצמצמו את החיכוך בין המשתמשים ובין מחלקות ה-HR וה-IT. בסך הכל מדובר בחיסכון גדול בזמן עבודה, מאמצים ומשאבים ובפוטנציאל לייעל באופן ברור את התנהלות הארגון. 

סקיוריטי ושליטה מלאה

באמצעות AutomatiQ תשיגו שליטה מהודקת על הרשאות וגישות ארגוניות ותצמצמו הרשאות מיותרות. העובדים החדשים והקיימים יקבלו בדיוק את ההרשאות שהם צריכים – לא יותר ולא פחות. אם הם לא ביקשו הרשאה – לא תהיה להם הרשאה. תהליך מתן ההרשאות יבוצע בהתאם לצורך הארגוני ולמדיניות אבטחת המידע וקבלת האישורים בארגון. יתרה מכך, כך תוכלו גם לחסוך רישוי מיותר שאינו נמצא בשימוש. 

הזדהות באירגון

ניהול הרשאות במערכות ON-PREM + בענן

את AutomatiQ נתאים עבורכם באופן אישי ואת המערכת נוכל להתקין הן ברשת הארגונית, משמע ON-PREM – והן בענן. כך תוכלו לספק חוויית משתמש פשוטה, נוחה ומאובטחת מבלי לשנות את אופן הפעולה וחוויית השימוש באפליקציות המקומיות או באפליקציות בענן. בשורה התחתונה, עם AutomatiQ תאפשרו לארגון שלכם ליהנות מהתייעלות משמעותית בזמני הטיפול בקליטה, עזיבה ושינוי תפקידי עובדים, לאמץ אפליקציות ארגוניות חדשות בקלות, להתנהל באופן חכם מתמיד ומבלי לבזבז אף דקה מיותרת על קליטת עובדים חדשים או מתן הרשאות לכלל העובדים. 

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם