Group 17

CIAM

הזדהות וניהול הרשאות לקוחות

שמירת פרטים אישיים וזיהוי לקוחות היא משימה מורכבת שמצריכה הרבה ומעבר לשימוש בסיסמה אישית. ניטור זהויות מקצועי בוחן כל קליק, מגן על הרזומה ותומך בהתנהלות העסקית. אנחנו ב-Unicloud מעמידים לרשותכם את הפלטפורמה המתקדמת של Okta ו-Auth0 ומפתחי אפליקציות וצוותי אבטחה מובילים, מתוך מטרה לתמוך, להגן ולקדם את העסק שלכם.

מתנהלים בצורה בטוחה מול יישומים ומפיקים מהם את המירב

שירותי Okta Customer Identity Cloud ו-Auth0 מיועדים להתמודד על הצד הטוב ביותר עם יישומים שנוגעים ללקוחות ועם יישומי SaaS (שירותי מיקור חוץ שיושבים בשרתי הספק ושתומכים ביישומים ובתשתיות טכנולוגיות), כך שאתם בעלי החברה זוכים לפתור בקלות אתגרים מורכבים אשר נוגעים לזהות הלקוח. עובדה זו מסייעת להגן על ההתנהלות השוטפת ועל המוניטין, ובו זמנית מקדמת את העסק לעבר יעדים מובילים מבחינת חדשנות והתייעלות.

אפליקציות

מפשטים את ההתנהלות ומגבירים את אמצעי האבטחה. הגיע הזמן לזהות את הלקוחות בצורה הרמטית ויעילה. מבלי לסבך את תהליך הזיהוי ומבלי לפגום בתהליך האבטחה.

מציעים מעבר בטוח משימוש בסיסמה פשטנית, לאימות רב שכבתי שכולל שכבות הגנה מתקדמות וחדשניות, לצד התאמה מלאה לשלל מאפיינים אישיים, כולל צרכים, אתגרים ואיומים נקודתיים.

אפליקציות SaaS - מאיצים את הצמיחה העסקית!

הגיע הזמן להפוך את האפליקציות שלכם למולטי יעילות, וזאת ע"י תוכנות מתקדמות שמאפשרות להתמגן מראש מפני מתקפות, לייעל נהלי הזדהות ועוד. אפליקציות  SaaS תומכות בחוויית הלקוח ובתהליכי חדשנות. אל תישארו מאחור.

כבר מהקליק הראשון - מייצרים חוויות דיגיטליות אופטימליות

מגדילים הכנסה באמצעות התנהלות מאובטחת ואופטימלית אשר מסייעת להמיר ולשמר לקוחות קבועים. כיצד? ע"י תוכנות קוד מתקדמות, התחברות אוניברסלית, הימנעות מסיסמה וע"י הזדהות אחודה.

איסוף נתוני לקוחות

איסוף נתונים והוצאת דוחות גם כן מהווים חלק מהותי מהמשוואה. מוזמנים לאסוף בצורה סדורה ומבוקרת נתונים רלוונטיים אודות לקוחות, מבלי לפגוע בחוויית המשתמש של הלקוח ומבלי להוסיף מטלות לעובדים. 

מתמגנים מפני התקפות סייבר

מגנים על ההכנסות ועל הנתונים ובמקביל מספקים ללקוחות חוויה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים לנצל את סך היתרונות של תוכנות ."Low Code" מדובר בכלי פיתוח מתקדמים שאינם מבוססי קוד ושכן מקלים בצורה משמעותית מגוון משימות שנוגעות לתחזוקה, בדיקה ופיתוח, כך שזוכים לזהות בוטים, פרצות במערכת האבטחה ועוד.

מתמגנים מפני התקפות סייבר

מגנים על ההכנסות ועל הנתונים ובמקביל מספקים ללקוחות חוויה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים לנצל את סך היתרונות של תוכנות " ."Low Codeמדובר בכלי פיתוח מתקדמים שאינם מבוססי קוד ושכן מקלים בצורה משמעותית מגוון משימות שנוגעות לתחזוקה, בדיקה ופיתוח, כך שזוכים לזהות בוטים, פרצות במערכת האבטחה ועוד.

מסייעים למפתחים

תומכים בצוות המפתחים ע"י פריסת ענן פרטית וציבורית. מייעלים את זמן העבודה של צוות המפתחים ע"י יישומים מתקדמים, כך שיוכלו להתמקד בחדשנות ולהוביל את העסק קדימה.

חדשנות או אבטחה? גם וגם!

מגנים על ההכנסות, מונעים אובדן נתונים ומשפרים את עמדת האבטחה. כל זאת ע"י תוכנות מתקדמות, ממש כמו אימות רב שכבתי (MFA) אדפטיבי, זיהוי פרצה וזיהוי בוטים.

תומכים בכל המישורים - ניהול משתמשים והרשאות מתקדם

ניהול משתמשים והרשאות מתקדם מאפשר למפתחי אפליקציות ולצוותי האבטחה להתמקד בחדשנות – כך שזוכים להתמקד, לבלום אירועי סייבר ולהתייעל על הצד הטוב ביותר ובפרק הזמן הקצר ביותר.

התחברות אוניברסלית

מייצרים חוויות מאובטחות, חלקות וניתנות להרחבה, ללא צוות זהות ייעודי. SSO, MFA ושלל פתרונות הזדהות מחוץ לקופסה מבית אוקטה מחכים לכם כאן.

התאמה מלאה

מוזמנים לבנות זהות אחודה מותאמת אישית, בהתאם לשלל דרישות ייחודיות.

הגנה מפני התקפה

מגנים על העסק מפני מגוון התקפות סייבר, וזאת ע"י תוכנות מתקדמות שמאפשרות לזהות במידי (ולהגיב כנדרש) בוטים, סיסמה פרוצה, כתובת IP חשודה וכדומה.

ארגונים

התאמה אישית של תרחישי עבודה, כולל אימות הרשאות עבור לקוחות B2B.

ללא סיסמה
אימות מאובטח ומשודרג, כולל אמצעים ביומטריים.

אימות רב גורמי אדפטיבי -MFA

מספקים גישה מתקדמת ומותאמת אישית לתרחישי ההתחברות של לקוח הקצה.

חיבורים ארגוניים

באמצעות אינטגרציות מובנות מראש ומערכות זהות ארגוניות, מיישרים קו עם הפדרציה הארגונית.

פתרונות ניהול זהויות וגישה בהתאמה אישית

הטכנולוגיה שלנו ניתנת להתאמה אישית ולהרחבה, בהתאם לצרכים ותרחישים עולמיים.

מעניקים תמיכה מקצועית סביב השעון, כדי שאתם תוכלו להתמקד בעסק שלכם.

לפני ואחרי הכול – פתרונות זיהוי אדפטיביים ומתקדמים.

הפתרונות מבית אוקטה נגישים ומיועדים לכולם. למפתחים, למנהלים, לאינטגרטורים ולמשתמשים.

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם