סיפורי לקוחות

banner
שי פרקשSenior IT Manager
קרא עוד
אני עובד עם יוניקלאוד היא שאני מרגיש שיש לי אוזן קשבת להסביר את הצרכים שלנו ולאחר מכן אני מקבל איפיון ופתרונות מותאמים אישית, יוניקלאוד מספקת לנו תמיכה, מענה מקצועי אני בטוח כי הבחירה שלנו ב Kandji תוביל אותנו לניהול איכותי יותר של סביבות ה MACOS
Triangle נגן וידאו

לצפיה

CloudinaryAmerican digital media management company
אוריה שרמןמנהל מערכות מידע
קרא עוד
לפני כ5 שנים הכנסנו לחברתינו את אוקטה משיקולי ייעול, אבטחה, וחווית משתמש טובה יותר למגוון היישומים שאנו משתמשים בארגון, חוויתי כלקוח של יוניקלאוד פתחו מולנו ערוץ תקשורת מקצועי, מהיר וגמיש ואנו מרגישים שיש לנו פרטנר חזק שמספק לנו ביטחון.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

SimilarWeb
חיים הרשקו-יבור​מנהל מערכות מידע Similar Web
קרא עוד
החיים בארגון ללא Okta יהיו קשים עבור אנשי ה- IT שלנו כי הם צריכים לנהל את המשתמשים בכ- 100 מערכות שונות, מה שמקטין גם את רמת האבטחה. השימוש ב- Okta מפשט לנו את החיים.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

Lobinski Okta
שמעונה נווה​סמנכ"ל מערכות מידע קבוצת לובינסקי
קרא עוד
Okta ו Unicloud שינו את הזהות הארגונית ואיפשרו לקבוצת לובינסקי, כמו פינוקיו, "לרדת מהחוטים" ולאפשר גישה לכל המערכות לפי הגדרות מאוד קשוחות, המגדירות למי מותר לעשות מה, ומתי.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

netafim office
שמעון חקון​Global IT Director - נטפים
קרא עוד
החוזקה של אוקטה היא שזה פשוט עובד – גם ברמה של המחשב, גם ברמה של המובייל, ברגע שביצעת את החיבור יש לך את הגישה לכל היישומיים הארגוניים, ללא שום מאמץ.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

appsFlyer2
appsflyer
רם אברהמי​מנהל מערכות מידע AppsFlyer
קרא עוד
באוקטה היו היכולת של 2FA לכל האפליקציות. אינטגרציות מובנות קיימות עם הרבה אפליקציות קיימות שאנחנו כבר עובדים. בעצם היכולת להשתמש במדריך פשוט מאוד לחיבור כל אינטגרציה בלי שום צורך בשום אינטגרטור או שום עזרה חיצונית.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

Gilad SolomonHead of IT & IS at Guesty
קרא עוד
אנחנו מעסיקים עובדים בארץ ובעולם, חלקם משתמשים במכשירים הפרטיים שלהם ובעזרת אוקטה אנחנו משיגים בקרה, אבטחת מידע וניהול לכלל המשמשים בחברה. יוניקלאוד סיפקה לנו ליווי מקצועי של מומחה אוקטה שכלל הדרכה והטמעה, שיפור וייעול ובעיקר המלצות אבטחה.
Triangle נגן וידאו

לצפיה

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם