פתרונות

הצבת הזהות דיגיטלית במרכז ממקדת את הארגון בהגנה על התהליכים העסקיים שלך 

Group 18

AuthentiQ

הזהות הדיגיטאלית הנה היעד למרבית המתקפות , שימוש ביכולות המתקדמות ויחודיות של AuthentiQ  להזדהות יכולה למנוע מתקפות אלו AuthentiQ הוא  פתרון כולל לתפיסת ה ZERO TRUST.

שימוש ושילוב מספר מוצרי Best of Breed  על מנת לאפשר חווית משתמש אחידה מהזדהות למכשיר הקצה ועד גישה למשאב הארגוני תוך התמודדות  ומניעת התקפות מתקדמות על תהליך זה. יכולות אלו באות לידי ביטוי על ידי שימוש בהזדהות מתמשכת , ניתור רמת האבטחה במכשיר הקצה  ובחינת הנכס  הדיגיטאלי  בנוסף לינוח רמת ההרשאות של המשתמש. 

Group

AutomatiQ

תהליך יצירת המשתמשים במערכות הארגוניות הינו מרכיב מרכזי בניהול זהויות , עם AutomatiQ תוכל  להקטין באופו מהותי את החיכוך בתהליך זה בין המשתמשים לגופי א. המידע וה IT עד ידי יצירת אוטמציה למתן הרשאות ,שימוש בכלי IM (Teams  או Slack  או ערוצים אחרים) לבקשת הרשאות ואישורן, בניית תהליכים בהם משולבת מערכת הHR הארגוני , אלו מקצרים באופן דרמתי את תהליך הOnboarding בארגון. כולל יכולות מתן הרשאות ויצירת משתמשים בפתרונות On-Prem וענן.

Group 15

AnalytiQ

גם יישום ה Best Practice של בקרת גישה וניהול הרשאות עדיין אינו מתמודד עם "כאן ועכשיו" משמע קיים הצורך לנטר פעולות רגישות במערכות הארגוניות בכל פעולה שמתבצעת.  מעקב מתמשך אחר מדיניות אבטחת המידע הארגונית אשר מיצרת בקרות מספקות בגישה לנכסים אלו,פעולות אדמיניסטרטיביות מנוטרות בצורה קבועה, ניטור זיהוי חריגות בגישת משתמשים לנכסים רגישים ובכלל.

אייקון אבטחת מידע
Group 17

CIAM

מרכיב הזדהות לקוחות לארגון הוא חיוני בעשיית העסקים בעולם הדיגיטאלי החדש. לא קל לפתח את הפלטפורמה בארגון משתי סיבות עיקריות: עלויות, חוסר מיקוד באפליקציה אשר לשמה בנינו את החברה.

Unicloud תדע לספק לך הלקוח את הפתרון אשר יענה על כל צורך במתן יכולות הזדהות ללקוחותיך או שותפיך הארגוניים. וכמו כן ללוות את המפתחים שלך היות והתחום אינו משופע במומחים חיצוניים לארגונך. 

Group 3

Hypercare

OKTA הינה  חלק מהותי  מהליבה הארגונית לאחר כניסתו לארגון. התמיכה ב OKTA הנה תהליך מובנה הכולל : בדיקות תקופתיות ,טיוב של רשומות המשתמשים בארגון, טיוב של הרישוי ועוד משימות. 

חבילות UniCloud מספקות הגדרה, הדרכה וייעוץ איכותי אחד על אחד כדי להבטיח הצלחה בהשקעה שלך. אנו עובדים איתך כדי להבין את היעדים העסקיים שלך כדי להאיץ את פריסת המוצר שלך ולהתחיל להשתמש במוצרים כגון Okta תוך מספר שעות.

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם