HYPR

הזדהות מאובטחת ללא סיסמא

מנהלים חברה, עובדים מול לקוחות, מעסיקים עובדים, עובדים מרחוק? לא עוד שימוש בסיסמאות שמסבכות את תהליך ההזדהות וחושפות את הארגון להתקפות סייבר זדוניות. פלטפורמת הענן המתקדמת של HYPR משפרת את אבטחת המידע בארגון ומאפשרת צמיחה עסקית משמעותית. כל זאת באמצעות אימות רב-גורמי (MFA) מדור חדש, שכבר איננו מתבסס על סיסמא שהאקרים וגורמים זדוניים אחרים יכולים לגנוב ולנצל לרעה.
01

סיסמא היא טרף קל

האקרים משקיעים מאמצים רבים באיתור חולשות במערכת האבטחה הארגונית, בדיוק כמו סיסמאות משתמשים, וזאת מתוך מטרה להשיג גישה למידע ארגוני רגיש. מבחינתם סיסמאות הן יעד תקיפה קל ומועדף, ולכן מבחינת הארגונים הן מהוות גורם סיכון משמעותי בכל הקשור למאמצי אבטחת המידע. המסקנה המתבקשת היא שכל עוד ארגונים מסתמכים על סיסמאות – הם נותרים חשופים להתקפות סייבר זדוניות כגון השתלטות על ATO.

 

במקביל לכך השימוש בסיסמאות מייצר קשיים נוספים לארגון. משתמשים לא אוהבים לייצר, לזכור ולשנן סיסמאות, או אפילו להקליד אותן, מה שמצריך זמן וריכוז ופותח פתח לטעויות ושיכחה של סיסמאות גישה. בעידן המודרני מרבית האנשים משתמשים בעשרות, אם לא במאות אפליקציות שונות, כך שהקלדה של סיסמא פוגעת הן בפרודוקטיביות והן בחוויית המשתמש. כל זאת מוביל לשיעורי נטישה מוגברים ולפגיעה במדיניות ואסטרטגיית האבטחה הארגונית. 

OKTA אוקטה ישראל
02

פתרון הוליסטי ואסטרטגי

פלטפורמת HYPR מבטלת כליל את הצורך בשימוש בסיסמאות בארגון ובכך מנטרלת מגוון איומי סייבר ומצמצמת את משטחי התקיפה. הפלטפורמה מעניקה מנגנון של הזדהות קלה ומאובטחת, משלבת בין תוכנית האבטחה הפרטית של הארגון לבין יוזמות ארגוניות, וכל זאת מתוך מטרה לקדם צמיחה עסקית תוך שמירה על המידע הארגוני הרגיש. מדובר בגישה הוליסטית ואסטרטגית. בעוד שבעבר ארגונים חשו מאותגרים בכל הקשור להתגוננות מפני מתקפות סייבר, הרי שכיום תוקפי סייבר הם הצד שחש מאותגר לנוכח האבטחה החדשה והמשודרגת. 

אתם מוזמנים לשפר את חוויית המשתמש של כלל המשתמשים בכל המכשירים והערוצים הדיגיטליים, לשדרג את פרודוקטיביות העובדים, לאבטח נקודות קצה ולחזק את אבטחת המידע בארגון באמצעות פלטפורמת הזדהות נוחה ומאובטחת ואימות רב-גורמי שמנטרלים כליל את הצורך בסיסמא. 

OKTA אוקטה ישראל
03

פלטפורמת הענן HYPR

פלטפורמת הענן המובילה של HYPR מאפשרת לשלל ארגונים גדולים ומובילים ברחבי העולם להתנהל ללא סיסמא, להתייעל מבחינה ארגונית ולצמוח במהירות שיא.

OKTA אוקטה ישראל
04

אפליקציית HYPR

עוברים לאפליקציית MFA – ומחסלים את השימוש בסיסמאות בלחיצת כפתור. באמצעות אפליקציה מתקדמת וידידותית למשתמש, תזכו באימות רב-גורמי אשר מושתת על שכבות הגנה מתקדמות, שנבחרו בהתאמה אישית לאחר מיפוי מקצועי של סביבות העבודה, האיומים האפשריים והצרכים של הארגון שלכם. 

אפליקציית HYPR ממשיכה להגן ולסייע גם במצב לא מקוון, כך שתוכלו לשמר כוח עבודה פרודוקטיבי ומאובטח מכל מקום ובכל זמן. 

OKTA אוקטה ישראל
05

הזדהות חזקה למחשב / דומיין

הגיע הזמן להסיר סיסמאות וסודות משותפים בין תחנות עבודה מסוג Windows ,MacOS ו-Linux. ברגע שהמשתמש מזין את מספר הטלפון האישי הוא מקבל גישה מיידית ומאובטחת למגוון מחשבים שולחניים.  

לקוחות המשתמשים באימות רב-גורמי מרוויחים רבות ממערכת SSO (מערכת הזדהות אחודה), שמבצעת מאחורי הקלעים אינטגרציה עם מגוון מערכות רלוונטיות, כך שע"י הזדהות אחודה הם משיגים גישה מאובטחת ליישומים הבאים:

  • רשת האינטרנט
  • RDP – תוכנה המאפשרת לתפעל את סביבת העבודה ממרחק.
  • VPN – העברת מידע על גבי תשתית ציבורית/בבעלות פרטית שמציעה גישה לכלל הציבור.
  • VDI – העובד אינו באמת משתמש במחשב השולחני, אלא נתמך במכונה וירטואלית שמקורה בשרת מרכזי.
OKTA אוקטה ישראל
06

True Passwordless™ SDK

המלצה חמה – שלבו את True Passwordless™ SDK ביישומי הנייד והאינטרנט. מדוע? כידוע, SDK מתאר סל של ספריות קוד וכלים חשובים אשר משמשים מתכנתים המעוניינים לייצר תוכנות ואפליקציות. באמצעות Passwordless™ SDK ארגונים יכולים לשדרג את חוויית המשתמש של הלקוחות והעובדים ובו-זמנית לחזק את רמת האבטחה, וכך השילוב המנצח עם HYPR מייצר עבורם יתרון תחרותי ועסקי משמעותי.

OKTA אוקטה ישראל
07

הזדהות ללא סיסמא

פלטפורמת HYPR הופכת את ההזדהות ללא סיסמא לקלה ויעילה במיוחד. באמצעות מנגנון הזדהות מאובטחת שמוציא את הסיסמא מהמשוואה, ארגונים זוכים לאחד בין שלל זהויות ובו-זמנית תומכים בחוויית השימוש של כל המשתמשים. כמו כן כדאי לדעת שניתן לשלב את הפלטפורמה עם מגוון תוספים והרחבות, כגון ForgeRock, Ping Identity, FusionAuth, Azure Active Directory, Okta SSO – ועוד. 

OKTA אוקטה ישראל
08

פתרון MFA ללא סיסמא מוביל בתחומו

אם בעבר אימות רב-גורמי הסתמך בעיקר על סיסמאות ושלל "סודות" אחרים, הרי שכיום קיימות שיטות אלטרנטיביות ומשודרגות לעשות זאת. אתם מוזמנים לגלות מדוע ארגונים ומשתמשים רבים בוחרים בפלטפורמת HYPR – פלטפורמה מובילה שתומכת בהזדהות מאובטחת ללא כל שימוש בסיסמא.

OKTA אוקטה ישראל
09

התייעלות במחשב שלכם

עם פלטפורמת HYPR תוכלו לפתור את פערי האימות במחשב שלכם, למנוע שימוש חוזר בסיסמאות ולעבור לאימות רב-גורמי מתקדם, וכל זאת מבלי להחליף את ספקי הזהות הקיימים.

OKTA אוקטה ישראל

בין לקוחותינו

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם