פתרונות - אבטחת מידע בענן לארגונים

אבטחת מידע בענן תוך הבטחת חוויית
משתמש איכותית

גניבת זהות ברשת היא אחת ההונאות המאיימות על התדמית הארגונית והמשאבים הפיננסיים שלו, ומאתגרת את מחלקות ה- IT. פשיעת הסייבר מחייבת את הארגון לנקוט אמצעי התגוננות שכן ההרס מאובדן התוכן או גניבת הכספים עלול להיות רב מימדים. 

Okta, באמצעות טכנולוגית אבטחת מידע בענן ברמה הגבוהה ביותר, מאפשרת לשמור על רמת אבטחה בתוך הארגון מבלי לפגוע בחוויית המשתמש. העובד במרכז, המערכות הפנים – ארגוניות מונגשות עבורו ביעילות ובנוחות, שביעות רצונו  גבוהה וכך גם נכונותו להיות שותף במאמצי אבטחת המידע.  

הפתרונות של OKTA

ניהול גישה למשאבים

ניהול הגישה למערכות הפנים – ארגוניות בהתאם למאפייני המשתמש ומניעת גישה אוטומטית למשאב קריטי במידה ומזוהות חריגות בהתנהגות המשתמש.

המוצרים הרלוונטיים של OKTA

Protect Info diagram

הרחבה / החלפה של הזדהות חזקה בארגון 2FA

הסתמכות על גורם זיהוי נוסף מבלי לגרוע מחוויית המשתמש ומבלי להשפיע על הפרודוקטיביות. אימות בשני שלבים בשילוב טכנולוגיית ענן, נותן ביטחון מרבי, ועוזר לארגון להגדיל את התפוקה במקביל להפחתת עלויות.

המוצרים הרלוונטיים של OKTA

הצפה ותגובה להתנהגות חשודה במערכת

היכולת הארגונית לקבל החלטות מידיות ומדויקות באשר למתן הרשאה וגישה של משתמש למשאבי מידע רגישים, בהתבסס על פרופיל המשתמש (מיקום, מכשיר, רשת) והתסריטים שהוגדרו וזוהו כחריגים.

המוצרים הרלוונטיים של OKTA

חוויות שימוש שקופה ללקוחות ולמשתמשים

חווית משתמש טובה היא חוויה מאובטחת ועקבית בה הלקוחות והשותפים אינם מודעים כלל לכך שהם נמצאים בממשק משתמש. Okta מסייעת למפתחים ליצור חווית משתמש טובה יותר, תוך ניהול אופטימאלי ובטוח של הזהויות, בהתאמה לדרישות.

המוצרים הרלוונטיים של OKTA

Secure Seamless Experience Marketing Effectiveness diagram

אבטחת חוויות משתמש

היכולת לאתר, לזהות ולהתאים פתרון לתקלות עוד לפני שהמשתמש חווה אותן מספקת לו ביטחון ומייצרת אצלו אמון, שהוא בעל חשיבות גבוהה מאוד עבור הארגון.

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם