בכל הקשור לניהול זהויות, אבטחת מידע וסביבה מבוססת ענן, אנחנו רואים את עצמנו כשותפים הטבעיים שלכם לטווח הארוך.

המוצרים של Okta מאפשרים לכל ארגון ליהנות מניהול יעיל ומתקדם של המשאב האנושי, לצד שמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה מתמיד.

רמת האוטומציה של מוצרי Okta מאפשרת לך לחסוך מהותית במשאבים ולקדם צמיחה עסקית אצלך בארגון.

מערכת ההזדהות האחודה (SSO – single sign on) של Okta מייצרת שקט בארגון.

הארגון נהנה מאבטחת המידע ברמה הגבוהה ביותר ומיעילות בניהול מחזורי החיים הארגוניים של המשתמשים – עובדים, ספקים ולקוחות כאחד.

המשתמשים נהנים מכניסה מהירה ויעילה לאפליקציות הארגוניות.

SSO - Single Sign On​ ממשק
Adaptive Multi factor Authentication

ההזדהות הכפולה של Okta מספקת גישה מאובטחת ללא פשרות למידע העסקי ולנתונים הרגישים של הארגון. המידע מאובטח תוך שמירה על חווית המשתמש ועל יעילות תהליך ההזדהות.

תהליכי קליטה ועזיבה של עובדים הם חלק אינטגראלי מחיי הארגון. בזכות Okta תהליך זה מנוהל ביעילות, ברמת אוטומציה גבוהה ותוך שילוב העובדים בארגון בקלות ובמהירות.

okta groups ui
okta people ui

בסיס נתוני משתמשים (Universal Directory) הוא המקום בו מנוהלים ונשמרים פרטי כלל המשתמשים והקבוצות המגיעים מכלל המקורות (LDAP, AD G Suit). ניהול כל המידע במקום אחד מאפשר אבטחת מידע כמו גם ניהול משתמשים ברמה הגבוהה ביותר.

Okta עונה על הצרכים של הארגון בכל שכבות ההזדהות הארגונית (CIAM – Customer Identify and Access Management). גם כשמדובר על עובדי הארגון וגם כשמדובר על ספקים, לקוחות ומשתמשים אחרים – Okta מתאימה את עצמה לצרכים ולמדיניות הארגונית ומאפשרת ניהול משתמשים, הזדהות ומתן הרשאות גישה באופן אוטומטי ושמירה על חווית משתמש מעולה.

login forms

בין לקוחותינו

מעדכנים אתכם בזמן אמת!

אנחנו מחויבים ללקוחות שלנו. כחלק מתפיסת השירות הרחבה שלנו, גם במקרים של תקלות אנחנו מספקים מידע שקוף ומיידי.  תוכלו להתעדכן באשר להתרחשות התקלה, השפעותיה ואופן הטיפול בה.

השאירו פרטים

והצוות המסור שלנו יצור עמכם קשר בהקדם